Izvēlne

Sociālo mediju iekšējie noteikumi

Mēs, Akciju sabiedrība “Aldaris”, esam izveidojuši sociālo medija vietnes, lai jūs vienmēr būtu informēts par notiekošo mūsu un Carlsberg zīmolu pasaulē, varētu uzdot jautājumus, dalīties ar ieteikumiem, publicēt fotogrāfijas un paust savu viedokli par tematiem, kas saistīti ar mūsu un Carlsberg zīmoliem Lai gan mēs priecājamies saņemt atgriezenisko saiti un komentārus no klientiem un citiem sociālā medija lietotājiem, mēs pirms publicēšanas nepārbaudām komentārus, lietotāju ierakstus vai augšupielādētos materiālus, ko klienti un sociālā medija lietotāji publicē šajā vietnē. Lūdzu, ziņojiet mums par aizskarošu, agresīvu vai nelikumīgu saturu, rakstot mums uz e-pasta adresi [email protected]

Mēs gādājam, lai visa mūsu mārketinga komunikācija būtu sociāli atbildīga un atbilstu nozares prakses kodeksiem. Tādēļ arī visiem mūsu sociālo mediju lapās publicētajiem materiāliem, tostarp šo lapu lietotāju publicētajiem materiāliem, ir jāatbilst šīm prasībām. Mēs paturam tiesības izņemt to publicēto saturu, kas neatbilst šīm prasībām, tostarp, bet ne tikai jebkādus attēlus, kuros redzamas personas, kuras nav sasniegušas 25 gadu vecumu, kuros atainots pārmērīgs vai bezatbildīgs alkoholisko dzērienu patēriņš, vai trešo personu zīmoli. 

Mūsu sociālo mediju vietnēs entuziastu publicētie ieraksti, komentāri, attēli, videoklipi un citi materiāli ne vienmēr atbilst mūsu zīmola uzskatiem un vērtībām. 

Mūsu mērķis ir rūpēties, lai visi entuziasti mūsu sociālo mediju vietnēs justos patīkami, tādēļ mēs jūs — lietotājus — mīļi lūdzam ievērot turpinājumā uzskaitītos noteikumus un kategorijas, kā arī ņemt vērā, ka mūsu redaktors dzēsīs (vai varētu būt izdzēsis) saturu, kas neatbilst šīm kategorijām.

  • Pieklājīga valoda

Lūdzu, esiet iejūtīgi viens pret otru un atturieties no lamāšanās, nepārprotamiem seksuāla rakstura izteicieniem un neatbilstošas valodas kopumā.

  • Cieņa

Cieņa ir svarīga, un mēs nepieņemam komentārus un ierakstus, kas jelkādā veidā iespaido, draud vai apmelo citus.

  • Attēli un videoklipi

Mēs nepieņemam nepieklājīgus, piedauzīgus, aizskarošus vai apmelojošus materiālus. Šis ierobežojums attiecas arī uz attēliem un videoklipiem, kuros redzamas personas, kuras nav sasniegušas 25 gadu vecumu. Tāpat mēs nepieņemam materiālus, kuros atainota bezatbildīga dzeršana vai personas alkohola reibumā. 

  • Surogātsaturs

Lūdzu, vietnē apspriediet tikai ar Aldara zīmoliem saistītus tematus. Mēs neesam ieinteresēti publicēt ierakstus vai materiālus, kas popularizē citus zīmolus un pasākumus.

  • Trešo pušu reklāmas

Izvēlētā platforma Aldara sociālā medija vietnē var attēlot arī reklāmas un citus materiālus. Mēs nevaram ietekmēt to saturu un tajos iekļautos attēlus, un mēs tos nedz atbalstām, nedz pieslejamies tiem.

  • Saites uz trešo personu vietnēm

Ja mūsu sociālā medija entuziastu lapā ir publicētas saites uz citām trešo personu vietnēm vai to informācijas resursiem, šīs saites ir sniegtas vienīgi informatīviem nolūkiem. Mēs nevaram ietekmēt šo vietņu vai resursu saturu, un mēs neuzņemamies par tiem atbildību, nedz arī par zaudējumiem vai kaitējumu, kas var rasties šo vietņu izmantošanas dēļ.

Papildus minētajam mēs jūs lūdzam iepazīties ar pašas sociālā medija vietnes noteikumiem, kuri ir pieejami šeit:

            Facebook paziņojums par tiesībām un pienākumiem: https://www.facebook.com/terms.php

            YouTube noteikumi un nosacījumi: https://www.youtube.com/static?template=terms

            Instagram lietošanas noteikumi: https://help.instagram.com/478745558852511

            Twitter pakalpojuma lietošanas noteikumi: https://twitter.com/en/tos#intlTerms

Mēs rūpējamies par datu privātumu, proti, papildus pašas platformas privātuma noteikumiem uz visiem datiem, kurus koplietojat ar mums šajā vietnē, attiecas arī mūsu privātuma politiku.

Visbeidzot, viss mūsu sociālo mediju vietnēs publicētais saturs ir paredzēts vienīgi personām, kuras ir sasniegušas vecumu, kad var sākt lietot alkoholu, kas noteikts jūsu dzīvesvietas valstī, un mēs neiesakām koplietot šīs vietnes ar personām, kuras nav sasniegušas šo vecumu.

Carlsberg un Akciju sabiedrība “Aldaris” ir apņēmušies panākt, lai ar alkoholu pavadītais laiks kļūtu par sociāli atbildīgu pasākumu, tādēļ, lūdzu, dzeriet atbildīgi.

Mūsu kontaktinformācija:

Akciju sabiedrība “Aldaris”

Tvaika iela 44,

Rīga, LV-1005

e-pasts: [email protected]

Pateicamies par sapratni! Esiet sveicināti mūsu vietnēs!